YEMİNLİ TERCÜMAN.NL HAKKINDA

YEMİNLİ TERCÜMAN.NL 1994 yılında kurulmuş olan Alfabet Translations yeminli tercüme bürosunun bir bölümü olup, yeminli çeviri ve tercümelerinizi kaliteli, hızlı ve ekonomik şekilde yaptıracağınız en güvenilir tercüme bürosudur. 

Kamusal, Kurumsal ve Bireysel siz değerli müşterilerimize T.C. Rotterdam Başkonsolosluğu, Rotterdam Bölge Mahkemesi, Vergi Dairesi, UWV ve SVB Dairelerine çok yakın mesafede olan merkezi konumdaki tercüme büromuzla tüm dillerde hukuki, ticari ve genel konulu her türlü tercüme, çeviri ve refakat hizmetleri vermekteyiz. Uzmanlık gerektiren tercüme ve çevirilerinizde hata ihtimalini minimuma indirmek için, tercümeleriniz kendi alanlarında uzman tercümanlar tarafından çevrilip, editör kontrolünden geçer. Böylece çeviri kalitesinden ödün vermeden Hollanda şartlarında sizlere uygun fiyatlara üstün kaliteden tercümenizi teslim ederiz.

Kaliteli ve güvenilir tercüme hizmeti istiyorsanız, doğru adrese gelmiş bulunuyorsunuz: Yeminli Tercüman.NL.

Misyonumuz

YEMİNLİ TERCÜMAN.NL’nin misyonu siz degerli müsterilerin ihtiyaçlarına uygun, kaliteli ve katma değeri yüksek her konuda ve her türlü çeviri, tercüme ve refakat ihtiyaçlarınızı uzman kadromuzla profesyonelce, eksiksiz, hatasız ve mümkün olan en uygun fiyatlarla karşılamaktır. Müşterilerimizin bizlerden beklediği çözümlerimiz ve hizmetlerimiz ile sizlere, sizlerle birlikte sağladığımız güven ve yüksek iş ahlakımız çerçevesi içinde;  hizmet verdiğimiz kişiler veya kurumlar için değer yaratan bir firma olmak ve modern, yüksek standartlara sahip, en kaliteli hizmet vererek müşterilerimizin memnuniyetini mümkün olan en üst seviyeye çıkartmak.
Müşterilerimizin zamanına ve de haklarına saygı duymak ve müşterilerimizi ilgilendirecek, gerekli tüm konularda bilgilendirmek.

YEMİNLİ TERCÜMAN.NL T.C. Rotterdam ve Deventer Başkonsolosluğu ve de Hollanda Adalet Bakanlığı tarafından tanınmakta olan Hollanda Mahkeme Tercümanları ve Hukuk Çevirmenleri Derneği (SIGV), Hollanda Çevirmenler ve Tercümanlar Derneği (NGTV) ve Adalet Bakanlığı Yeminli Tercümanlar ve Çevirmenler Sicilinde (WBTV) kayıtlıdır ve bu derneklerde ve  sicilde  kayıtlı olması, Hollanda’daki en ağır tercümanlık ve çevirmenlik standartlarına uygun olmasının teminatıdır.

Hizmet bölgemiz

Hizmet bölgemiz tüm Hollanda genelinde (ve dışında) olup Rotterdam, Amsterdam, Den Haag, Utrecht, Eindhoven, Tilburg, Groningen, Almere, Breda, Nijmegen, Apeldoorn, Haarlem, Enschede, Arnhem, Amersfoort, Hilversum, Zaanstad (Zaandam), ’s-Hertogenbosch, Haarlemmermeer (Hoofddorp), Zwolle, Zoetermeer, Leiden, Maastricht, Dordrecht, Sliedrecht, Ede, Alphen aan den Rijn, Leeuwarden, Alkmaar, Emmen, Westland (Naaldwijk), Delft ve Venlo gibi Hollanda’nın büyük şehir bölgelerini kapsamaktadır.

Tercüme edilmesi gereken belge hakkında birşey sormak veya başka bir konuda detaylı bilgi edinmek istediğiniz takdirde, bilgi veya fiyat teklifi için tercüme büromuzla irtabata geçebilirsiniz