YEMİNLİ TERCÜMANLIK FİYATLARI

YEMİNLİ TERCÜMAN.NL Hollandaca <> Türkçe yeminli tercüme fiyatı belirlerken ilk önce metnin içeriğine bakar. Genel metinler normal fiyat üzerinden ele alınırken, Hukuki Tercüme, Medikal Tercüme, Teknik Tercüme ya da özel alan bilgisi gerektiren metinlerin fiyatları daha yüksek olacaktır. Diğer yandan dikkate alınacak bir önemli husus da tercüme edilecek metnin uzunluğudur.

Kısa metinler için araştırma yapılması gereken süre uzun olduğundan fiyatlandırma yüksek olabilir, ancak 5000 kelime ve üzeri metinlerde belirli tercüme indirimlerinin yapılması mümkündür.

YEMİNLİ TERCÜMAN.NL  Türkçe <> Hollandaca tercüme yapılacak dosyanızı talepleriniz doğrultusunda size teslim süresini ve fiyatını söyler, ve ancak onaylamanızdan sonra tercümeniz başlatılır. Dosyanız tercümandan geldikten sonra editörlerimiz tarafından kontrol edilip size belirtilen sürede teslim edilir.

Dosyanız sizin istemiş olduğunuz formatta Word, Pdf, Excel ya da istemiş olduğunuz diğer formatlar şeklinde teslim edilmektedir. Orijinal dosyaya bağlı kalıp bire bir tercümesi yapılmaktadır. Orijinal dosya formatı resimli tablolu nasılsa size tasarımlı olarak teslim edilmektedir.

Bir çevirinin maliyeti, sadece cebinizden çıkan para olmayabilir! Kötü bir çevirinin size kaybettireceklerini de düşünmelisiniz.

Takribi çeviri ve tercümanlık fiyatları:

Yazılı çeviriler          € 0,14          Kelime birim fiyatı     (1000 kelime üstü)

Tercümanlık            € 75,–         ilk saat ücreti

Minimum tarife      € 25,–         (yeminli çeviri için)

  • Sunulan tarifeler % 21 KDV , olası yol masrafları ve posta ücreti hariçtir.
  • Yeminli çeviri için YEMİNLİ TERCÜMAN.NL fiyat farkı uygulama hakkına sahiptir.
  • Tasdik masrafları ve apostille gibi harçlar (Noter, Konsolosluk, Mahkeme vs.) çeviri sahibine aittir.
  • Acil çeviriler için YEMİNLİ TERCÜMAN.NL fiyat farkı uygulayabilir.
  • Fiyat teklifi ücrete tabi değildir.
  • Özel müşterilerin çevirileri postaya verilmeden önce, bakiye olan ücret ödenmiş olmalıdır.

Elinizdeki belgeyi görmeden fiyat vermemiz mümkün değil. Fiyat almak için elinizdeki belgeyi  tarayarak mail yolu ile info@yeminli-tercuman.nl e-mail adresimize, veya Whatsapp aracılığı ile  0626 016 216 cep telefonuna gönderebilirsiniz.

YEMİNLİ TERCÜMAN.NL´nin bireysel müşterilere ve şirketlere uyguladığı tercüme ücretlerini öğrenmek için 010-48 50 233 nolu telefonumuzu hafta içi 09:00 –17:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

Tercümanlık, çeviri veya refakat hizmetlerimizin fiyatları ile ilgili veya başka bir konuda detaylı bilgi edinmek istediğiniz takdirde, bilgi veya fiyat teklifi için büromuzla irtibata geçiniz.